Taptaze
Anasayfa » OKUYUN » Makaleler » Hafta sonu annemin ateşi 40 dereceydi

Hafta sonu annemin ateşi 40 dereceydi

Hülya Erol
Hülya Erol

Evet annemin ateşi bu hafta sonu 40 derece olmuştu, hemen hastahaneye gittik. Ateş düşürücü iğnenin ardından eve geldik . Doktor bir antibiyotik vermişti. ( Kullandığı kortizon, kolesterol, romatizma ilaçları bir yandan da ). İğneden sonra annemin ateşi de düşmeye başladı. Sonra arkasından güzel bir uyku ve 3 gün dinlendikten sonra kendisine gelebildi çok şükür.

Neyse ki önceden kayıt etmiş olduğumuz daha pek çok yemek çekimi var, onları her gün yayınlamaya devam ettik bu süre boyunca.

Ben niye mi bu yazıyı yazıyorum.
Annem hastalandığında bile sitesini merak ediyordu. Ne yorum gelmiş, üyelerimiz ne yazmış, iyileşeyim de cevap vereyim onlara dedi yatarken bile. Bu heyecan ve siteye, hiç görmediği site takipçilerine duyduğu sevgi her zaman beni şaşırtıyor. Duyduğu heyecan, video çekimlerinden önce eski not tuttuğu defterleri karıştırıp hazırlanması aslında sadece kamera arkasını değil, siteyi de canlı tutan bir durum.

Özgün olan bir proje ortaya çıkartıp, onu büyük özverilerle geliştirmek ve harcanan yoğun emek, ortaya çıkan projeyi artık kurulan gönül bağı ile kopulamaz bir hale getirdi. Yıllardır , özellikle çocukken, annemin o defterlere neler yazdığını, teyzelere yemekleri sorma nedenini merak eder dururduk…Demek ki AnnemMutfakta için hazırlıyormuş:)

Şuna da bak

Öcce

Öcce

Malzemeler 3 demet taze sarımsak sapı 3 demet taze soğan 1 demet nane 1,5 demet …

Bir Yorum

  1. Cok gecmis olsun. Bir an once iyilesin insallah. Tum paylasimlariniz, emeginiz icin cok tesekkurler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir